Sanal Aşk

admin     05-22-19     Chat Odaları, Sohbet Odaları     Sanal Aşk

chatevi,chat, muhabbet, sohbet, müzik, gungorenfm,

chatevi muhabbet, sohbet, gungorenfm, müzik,

Sanal Aşk

Şu sıralar çok duyuyorum sanal aşk. Sanal aşk sanırım sosyal platform da tanışıp insanların birbiri ile sevgili olmasına deniyor.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte internet kullanımı da bir hayli arttı ve internet ortamında tanışma, evlenme, sohbet siteleri de hız kesmeden çoğalmaya devam ediyor. Belki bir çoğumuzun internet üzerinden tanışıp buluştuğu sevgili olduğu kimseler vardır. 11 yıldır chat,sohbet odaların da takılan biri olarak elbet benim de var. Gördüklerim de var. Ama bence asıl mesele bu ilişkiler ne kadar sağlam olur? Ne kadar güven içerir ? Birbirini görmediğin için ne derse inanıyorsun ve yazarak yalan söylemek daha kolay olduğu için yalan oranı biraz fazla olabiliyor. Hiç unuttum bir gün bir chat ortamındayım biri ile çok samimi oldum bayan reel sanal her şeyimizi paylaşır olduk. Bir gün dedi ki Zehra ben evliyim bir çocuğum var ama kimse bilmiyor. Evli olup chate girmesine mi kızayım yoksa yalan söylemesine mi bilemedim ? Neyse çok fazla sorgulamadım gene konuşmaya ettim samimiyetimiz devam etti. Dedim ki insanlar anlamıyor mu evli olduğunu? Dedi genelde karşımda ki insanlar da evli. Bir den afalladım. Tabi böyle şeyler olduğu gibi yalansız samimi ilişkiler de oluşuyor. Başka çok samimi olduğum ve çok kez reel de görüştüğüm bayan arkadaşım sanal ortam da tanıştığı biri ile evlendi. İki tane de çocuğu var ve çok mutlu. Demem o ki sanal da aşk olur ama sağlam zemin üzerin de kurulmaya başlanması lazım. Kısmetin ne zaman ve nerde çıkacağını hiç birimiz bilemeyiz. Bana sorarsanız her şeye rağmen denemeye değer.

Belki de aradığım dostluk,aşk buradadır. Denemek ve gelmek için neyi bekliyorsun? Aşk insanı ayakta tutan çok güçlü bir iksir benim gözümde. Bu iksiri içmeye ne dersin ?

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?