Sohbet Sosyalleşme İhtiyacı

admin     03-05-20     Genel     Sohbet Sosyalleşme İhtiyacı

Sohbet Sosyalleşme İhtiyacı
Sosyalleşme ihtiyacı, genel olarak ele aldığımızda aile ortamı, okul ortamı, iş ortamı ve arkadaş ortamı gibi birçok ortamda bizlerin her anlamda tutunma ihtiyacı olarak da biliriz.
Aile ortamı, kişinin dış çevreye karşı olan tutumunu davranışını etkileyen ortamlardan biridir. Aile ortamı içerisinde olan sohbetler, çocuk için ya da genç için katlanılabilir seviye de olmalıdır. Büyükler arası sohbet edilirken, çocuklarınızın sorduğu sorulara da cevap vermek zorundasınız. Çünkü, bu çocukların gelişimi için büyük önem arz eder. Çocuk, aile içi sohbetten zevk almaz ise dış etkenlere daha çok yönelir.
İş ortamı, büyüyen çocuk artık bir birey olmuştur. Okul hayatını geride bırakıp ailesine destek, kendisine destek olmak adına yeni bir hayata başlamıştır. Kendini sevdiği mesleğe atan birey, özgüvenli, sosyal, insanlarla rahatça diyalog kurup sohbet edebilen bir birey olur. Bu durum hem kendi için, hem ailesi hem de arkadaş ortamı için büyük artılar kazandırır. İnsanlarla kurduğu iletişim, sohbet hayatının her evresini etkiler.

chatevi.org sitesine girdiğiniz radyo sohbet odasının #radyo kanalına gireceksiniz. Bu kanalda GungorenFm radyo da sizin tarzınızda yayın yapan programcıya istediğin şarkıyı seçip !istek sanatcı parçası (varsa) mesajınızı yazıp enter tuşuna bastıgınızda dj paneline düşen isteğinizi yayındaki radyo programcısı siz sohbet odasında seçtiğiniz şarkıyı program sunanın anonsu ile dinlemeye başlayacaksınız dinlemek için ayrıca radyoyu dinlemek için radyo kanalında mutlaka sizlere web link’i ya da winamp linki verilmiştir ve radyo botlar sayesinde bu otomatik olarak 5 dakika da bir güncelleşmektedir. Buradan linki aldıktan sonra radyonuzu açacaksınız daha sonra ise programa katılmak isterseniz sohbet odasında bulunan programcıya isteğinizi iletebilecek siniz yine bu sohbet odalarında botlar ile yapılmaktadır.
İsteğinizi !istek sanatçı-şarkı (mesaj) şeklinde yapabileceksiniz daha sonra radyo programcısının parçanızı çalmasını bekleyecek bu arada şarkılara da eşlik edebilirsiniz. Sohbet ve chat odalarında bir programcı maksimum 2 saat yayın yapmaktadır. Yayında olan radyo programcısı yayınını tamamladıktan sonra farklı bir kullanıcı yayını alır ve kendi tarzıyla devam eder. chatevi.org da sohbetkeyfim demek keyfi yaşamak için size çok yakınız.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?